Dungeon Siege - İpuçları

Koray Koraç
Koray Koraç 3.06.2010 - 12:31
Rehberimizi bazı ipuçları ile genişletiyoruz.
  • Sürekli olarak karakterlerinizde can şişecikleri bulundurun, ayrıca büyücülerinizde mana şişelerin aksik etmeyin.
  • Her türden büyülü eşyaları toplayın, satmadan ve onları hazineye çevirmeden önce özelliklerini çek edin, daha sonra işinize yarayabilir.
  • Parti elemanlarının üzerinden gözlerinizi ayırmayın. Siz birac can almak için durudğunuz zaman, geriye baktığınızda yerdre yatan ölü elemanlarla karşılabilirsiniz, özellike yanınıza alacağınız eşekler devamlı olarak saldırıya uğruyorlar.
  • Takımınıza adamları dengeli bir şekilde alın. Mesela 8 savaşçı, 4 combat büyücüsü veya bir partide 3-4 eşek fazla. Bence en iyi grup şu şekilde olmalı, 2 savaşçı, 1 okçu, 2 nature ve combat büyücüsü ve 1 eşek, ben böyle bir grupla klay bir şekilde önüme çıkan düşmanları kolayca ezip geçtim,
  • Eğer bi savaşta fazla can kaybetmişseniz bulunduğunuz bölge kasabaya uzaksa, olduğunuz yerde kalın ve canınızın dolmasını bekleyin.
  • Bölgeye göre gruplaşma tekniği kullanın, örneğin bir köprüden geçeceğiniz zaman tek çizgi yürüme yçntemini kullanın, eğer birini korumanın gerekiyorsa onu oraya gelebilecek bir gruplşama sistemini seçin.
  • Eğer her zaman düşmana veya gideceğiniz yönde yere basmaktan sinir oluyorsanız, parti elemanlarını hepsini aktif ederek aktif hale getirin, sağ mause tuşu ile partinizi korkusuz bir şekilde hedefe saldırtabilirsiniz.
  • Eğer kaybolduğunuzu düşünürsenin harityaı kullanın, karanlık olan yerler gitmediğiniz yerleri belli ediyor
  • Ormanlarda bazı düşmanlar canları azalınca gerşye kaçıyorlar, sakın takip etmeyin. Sizi dşğer arkadaşlarının yanına çekecekler.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 9.12.2022 20:16
Kalan Karakter : 300 Gönder
Dungeon Siege - İpuçları

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×