Dungeons and Dragons Online: Eberron Unlimited, 6 Ağustos'ta

Ceren Güneş
Ceren Güneş 3.06.2010 - 12:31
Dungeons and Dragons Online: Eberron Unlimited, 6 Ağustos'ta

Merlinin Kazanı - Extra Oyuncuların Buluşma Noktası

         Turbine, "Dungeons and Dragons Online" PC oyununun sınırsız sürümünün, 6 Ağustos 2009 tarihinde olacağını açıkladı. Oyunun sınırsız sürümü, "Dungeons and Dragons Online: Eberron Unlimited" adıyla ve yeniliklerle karşımıza gelecek.

         Oyunda yeni karakterler yaratılabilecek ve oyuncular Level 20'ye kadar yükselebilecekler. Tüm bunları ücretsiz yapabileceksiniz; ancak, Fernando Paiz'in sözlerinden anlaşıldığı kadarıyla, bazı VIP özellikler oyun için varolmaya devam edecek ve karşılığında da bunlar için aylık 14.99 USD ödeyeceksiniz.

         Bu ayrıcalıklar ise: Ekstra karakterler, kiralık kişiler,iksirler ve benzersiz karakter özelleştirmeleri şeklinde sıralanmış. Bu liste daha da uzayıp gidecek ve maceranın tam paketine ulaşmanın yolu da, satın alacağınız Turbine puanlarınızla DDO Store'dan geçiyor.

KAYNAK kotaku.com


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 17.05.2021 07:49
Kalan Karakter : 300 Gönder
Dungeons and Dragons Online: Eberron Unlimited, 6 Ağustos'ta

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×