Dünya'nın yeni gözbebeği Robot Arenaları olacak

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Sony'nin dünyaca ünlü konsolu
Sony'nin dünyaca ünlü konsolu PS2 için daha evvel denenmemiş bir tür piyasaya çıkacak. Tam ismi Steel Lancer Arena International (S.L.A.I.) olan oyun daha önce denenmemiş bir türü deniyecek. Bir düşünün kocaman bir arenada birbirinden karizmatik ve bir o kadar da tehlikeli robotların birbirine daldığını. Bir de bu arenanın online olduğunu. Hatta dövüşlerden kazanacağınız paralar ile robotunuza yeni silahlar, zırhlar yada size üstünlük sağlayacak parçalar taktığınızı bu sayede daha iyi dövüşler çıkarıp daha fazla para kazandığınızı bir düşünün. Bence çok güzel olacak uzun saatler balndan kalkamayacağımız farklı bir tat olacak.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.06.2023 14:41
Kalan Karakter : 300 Gönder
Dünya'nın yeni gözbebeği Robot Arenaları olacak

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×