Dying Light 2 çıkış fragmanı yayımlandı

Emre Ozan Şirin
Emre Ozan Şirin 14.01.2022 - 13:59
Son dönemlerin çok konuşulan oyunlarından Dying Light 2 çıkış fragmanı ve yeni co-op oynanış videosu yapımcı firma Techland tarafından yayımlandı.

Parkur mekanikleri ve Harran'da geçmesi ile ilgileri çeken Dying Light'ın devam oyunu çok yakında çıkışını gerçekleştiriyor. 500 saatlik bir oyun süresine sahip olacağı duyurulan Dying Light 2 çıkış fragmanı ve yeni co-op oynanış videosu yapımcı firmanın resmi YouTube kanalında yayımlandı.

Dying Light 2 çıkış fragmanı

Polonya asıllı oyun stüdyosu Techland tarafından geliştirilmekte olan açık dünya aksiyon rol yapma, hayatta kalma korku oyunu Dying Light 2 Stay Human, ölümcül bir virüse karşı direnen the City'de Aiden adlı karakterin macerasını konu alıyor. İnsanlığın yok oluşun eşiğine geldiği kıyamet sonrası bir dünyada, bir şehirde sıkışıp kalmış insanların öykülerine odaklanan oyunda yapımcı ekip "kayıp ve korku" temalarını önem vermiş. Yeni oyunda hikaye anlatımına da daha fazla ağırlık verileceği vaat ediliyor.

Dying Light 2 çıkış fragmanı

Zombilerle mücadele ederken geliştirilmiş parkur mekanikleri ile de binalar arasında hoplayıp zıplayabildiğimiz, çeşitli yapılara tırmanabildiğimiz oyun aynı zamanda co-op oynanışı da destekliyor:

Dying Light 2 Stay Human önümüzdeki Şubat ayında PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series S/X platformlarında oyuncular ile buluşacak. Oyunun Nintendo Switch sürümü de bulunacak, ancak sadece cloud sistemi ile oynanış desteklenecek.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2023 04:05
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.01.2022 02:08
Harran'da Oxford vardı da biz mi okumadık?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.01.2022 23:56
umarım bi cyberpunk vakası daha olmaz.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.01.2022 13:14
gençler bo oyun fena patlicak. Demedi demen..
Kalan Karakter : 300 Gönder
Dying Light 2 çıkış fragmanı yayımlandı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×