Dying Light 2 için NVidia ekran kartı sürücüleri yayınlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 2.02.2022 - 11:10
NVidia yaptığı açıklama ile bu hafta çıkacak Dying Light 2 için NVidia ekran kartı sürücülerinin yayınlandığını duyurdu.

Uzun bir süredir beklediğimiz ve yaşadığı bazı ertelenmelerin ardından nihayet bu hafta karşımıza çıkacak Dying Light 2 için NVidia ekran kartı sürücüleri yayınlandı. NVidia yaptığı açıklamada masa üstü kartlar dışında dizüstü bilgisayarlarda 3080 Ti ve 3070 Ti gibi modeller için de sürücü yayınlandığını belirtti. GeForce Experience uygulaması üzerinden ya da resmi siteden yeni sürücüleri indirip kurabilirsiniz. Firmanın konuyla ilgili yaptığı açıklama ise şu şekilde;

Dying Light 2 için NVidia ekran kartı sürücüleri yayınlandı

Dying Light 2 için NVidia ekran kartı sürücüleri yayınlandı

1 Şubat’ta yayınlanan GeForce Game Ready sürücüsü, performansı hızlandıran NVIDIA DLSS ve devasa açık alanlarını geliştiren çeşitli ışın izleme efektleriyle 4 Şubat'ta piyasaya sürülecek olan Dying Light 2 Stay Human'ı destekliyor ve GeForce RTX oyuncularına kusursuz bir deneyim sunuyor.

Yeni sürücü güncellemesi, geliştirici Sloclap'ın en son oyunu olan Sifu için optimizasyonlar da içeriyor. İntikam yolunda genç bir Kung-Fu öğrencisinin kontrolünü oyunculara veren ve yoğun mücadele içeren üçüncü şahıs aksiyon oyunu olan Sifu, 8 Şubat'ta Epic Games Store'a geliyor.

Sürücü, ayrıca NVIDIA’nın yeni 4. Nesil Max-Q Teknolojilerini içeren yeni 2022 GeForce RTX 30 Serisi dizüstü bilgisayar modelleri için de resmi sürücü olarak yayınlandı. Bu yeni teknolojiler güç tasarrufuna yardımcı oluyor, dizüstü bilgisayar verimliliğini artırıyor ve daha fazla performans sağlıyor. Çift ekranlı, ikisi bir arada gibi çeşitli formlarda olan 160'ın üzerinde yeni model, GeForce RTX 30 Serisi Dizüstü Bilgisayar GPU'ları etrafında oluşturuldu. Ayrıca yeni sürücü, çoğu yeni GeForce RTX 3080 Ti ve RTX 3070 Ti Dizüstü Bilgisayar GPU'ları tarafından desteklenen yeni 14” taşınabilir güç merkezleri ve daha da fazla G-SYNC ve 1440p ekranlar için de güncellemeyi içeriyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 04:03
Kalan Karakter : 300 Gönder
Dying Light 2 için NVidia ekran kartı sürücüleri yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×