Dying Light 2 satış rakamları açıklandı

Murathan Özlü
Murathan Özlü 23.04.2022 - 17:10
Techland Dying Light 2 satış rakamlarını ve ilk oyunun toplamda ne kadar sattığını açıkladı

Techland Dying Light 2 satış rakamlarını açıkladı. 4 Şubat 2022'de piyasaya çıkan oyun, 1 aylık sürede 5 milyondan fazla satmış. Firma, 2016 yılında piyasaya çıkan ilk Dying Light oyununun ise 20 milyon satışı aştığını belirtmiş. İstatistikleri bir basın bülteninde paylaşan Techland, Dying Light 2 satışlarının aydan aya büyüdüğünü belirtmiş.

Dying Light 2 satış rakamları 5 milyonu, ilk oyunun satışı ise 20 milyonu geçmiş

Techland basın bülteninde, gelecek hafta Dying- Light 2'ye gelecek yeni içerikleri ve "uzun süredir istenen yenilikleri" duyurabileceklerini ima etmiş. Techland CEO'su Pawel Marchewka konuya dair şu ifadeleri kullanmış:
" Dying Light serisinin başarısı, oyuncularımıza sunduğumuz unutulmaz deneyimlerin en önemli örneklerinden biri."

Dying Light 2 satış rakamları açıklandı
Dying Light 2'yi en az beş yıl boyunca içerikler ile güncel tutmayı planladığı belirten Techland, şimdiye dek ücretsiz DLC'ler ve parkur denemeleri yayınlamıştı. Firmanın yol haritasına göre Haziran ayından itibaren oyuna 2 adet ücretli hikaye genişlemesi gelecek. Techland'in bu ay sonunda Dying Light 2'ye büyük içerik getirecek " New Game Plus" modunu duyurması bekleniyor.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 14:19
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.04.2022 01:25
2015te çiktı ilk oyun
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.04.2022 22:40
Denuvo olmasa daha çok satardı eminim
Kalan Karakter : 300 Gönder
Dying Light 2 satış rakamları açıklandı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×