Dynasty Warriors 9'un dosya boyutu belli oldu

Dynasty Warriors 9'un dosya boyutu belli oldu

Furkan Güler
Furkan Güler 3.02.2018 - 01:52
Oyun beklenildiği gibi bir alan kaplayacak.

Dynasty Warriors 9 ile birlikte köklü seriyi revize eden Omega Force geliştiricileri, KOEI Tecmo'nun desteği ile birlikte oyuna birçok özellik eklemiş durumda. Yeni oyunun üzerinden seriye açık dünya, avlanma, ev dekorasyonu ve daha onlarca yeni özellik ekleyen geliştiriciler, Dynasty Warriors 9'un dosya boyutunu açıkladı. 12 Mart 2018 tarihinde piyasaya çıkacak olan Dynasty Warriors 9, 43.91 GB'lık bir alan kaplayacak. Xbox One X platformunda 4K çözünürlük desteği de sunan oyunun yeni kombat mekaniklerini oldukça merak ediyoruz.

Dynasty Warriors 9'un, Xbox One'da ne kadar alan kapladığı belli oldu

Krallıkların savaşını anlatacak olan Dynasty Warriors 9'un hikayesinde bu sefer güce denge getirmeye çalışacağız. Şimdiye kadar geliştirilmiş en detaylı ve geniş mekanikli Dynasty Warriors oyunu olma iddiası ile karşımıza çıkacak yapım, bire karşı binler konseptini yeni nesil konsollar ile birleştirip oyuncuların karşısına getirecek. Diğer oyunlara nazaran daha farklı bir savaş sistemi ve daha fazla RYO öğesi içerecek olan yeni oyun, yine bizleri binlerce düşmanın arasına atıp ortalığın tozunu dumanına kattıracak. 

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 22.10.2020 00:52
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×