Dynasty Warriors Online'ın kapalı betası başlıyor

Mahmut Saral
Mahmut Saral 4.10.2010 - 11:37
Kim daha güçlü bakalım?
Aeria Games'den yapılan açıklamaya göre, geliştirilen MMO oyunu Dynasty Warriors Online'ın kapalı betasının 12 Ekim'de başlayacağı duyuruldu. Amerika ve Avrupa oyuncularını kapsayacak olan bu kapalı beta için Gamespot üzerinden beta key alabiliyorsunuz. İlgili sayfaya ulaşmak için buraya, oyunun resmi sayfası için de buraya tıklayın. Bu oyunun PC'nin yanında PS3 için de geliştirileceği belirtilmişti.

Dynasty Warriors Online'ın kapalı betası başlıyor
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 20:49
Kalan Karakter : 300 Gönder
Dynasty Warriors Online'ın kapalı betası başlıyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×