1/6

E-Oyun 2002

Ceyhun Altıok
Ceyhun Altıok 3.06.2010 - 12:31
Geldi-geliyor derken geçip gitti bile.

Türkiye’de ilk kez düzenlenen oyun fuarı “E-Oyun 2002” 14-16 Haziran tarihleri arasında Harbiye Askeri müzesinde gerçekleştirildi. Fuarda neler olmadı ki. Fuar hakkında bütün bilgilere yazının ilerleyen bölümlerinden ulaşabileceksiniz.

Perşembe günü stand kurulumu için erkenden kalktık. Aslında erken kalkmamızın en büyük sebeplerinden biri de İstanbul’a teker teker dökülen MK elemanlarını toplamak idi. İlk olarak Berkay geldi (sabahın altınsında). Kısa süreli dinlenmenin hemen ardından poster basımı için ozalitçileri arşınlamaya başladık. Saat 12:00 gibi baskı işleminin bitmesi ile Fatih’in bilgisayarını almak için yola çıktık. Fatih’i Kartal’dan topladık ve hemen fuar ihtiyaçlarımızı karşılayabilmek için Carrefour alışverişine çıktık. Bu tamamı ile ayrı bir yazı konusu olacak. Fatih’in (hani bizim standdaki OGRE kılıklı – aman gülmeyin tekvando da kuşak sahibi) bitmek bilmeyen ihtiyaçlarını karşıladıktan sonra fuar alanına doğru yola çıktık. Bu arada organizasyon firması sürekli telefon edip nerede kaldığımızı soruyordu.

E-Oyun 2002

Böyle güldüğümüze bakmayın.

Fuar alanına vardığımızda Erdinç ve Hakan bizleri karşıladı. Arabadan indirdiğimiz eşyaları görünce bir anda bu site işinin kendilerine göre olmadığını düşünselerde Berk’in ikna edici konuşmalarından sonra, bu fikirlerinden vazgeçtiler. Tabii araba ile tam 4 sefer yaptığımızı söylemeye gerek yok. En son seferde Berkay kendini maymun zannedip ağaçlara tırmanmaya başladı. Fatih’in “Onlar erik ağacı, muz ağaçları fuarda stand da” uyarısı ile hemen arabaya bindi.

E-Oyun 2002

Kimlerin çalıştığının delilidir. Kayıtlara geçmesini istiyorum.

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×