E.Y.E.: Divine Cybermancy için yeni video

Emre Günen
Emre Günen 10.02.2011 - 10:24
FPS ve RPG'nin karışımı için yeni bir video yayımlandı.
Yapımcı firma Streum On Studio tarafından geliştirilen, FPS ve RPG'nin bir karışımı olan E.Y.E.: Divine Cybermancy için yeni bir video yayımlandı. Tek kişilik oyun sisteminin yanı sıra 2 ve 4 kişinin aynı anda ilerlediği co-op moduna da destek veren oyun 8 kişilik çoklu oyuncu sistemine de sahip.


Alışılageldik FPS özelliklerinin yanı sıra, psikolojik öğeleri de içinde barındıran oyunun karanlık bir atmosfere sahip olacağını da belirtelim. Çıkış tarihi henüz belirtilmeyen oyun PC için geliştiriliyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2023 18:26
Kalan Karakter : 300 Gönder
E.Y.E.: Divine Cybermancy için yeni video

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×