E3 2018 Konferansında Square Enix, Dragon Quest XI'yı duyurdu

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 11.06.2018 - 22:55
Duyuru videosu geldi

Square Enix, Dragon Quest XI için E3 2018 duyuru fragmanını yayınladı. Dragon Quest XI: The Legend of the luminary adıyla yeni bir tanıtım fragmanı yayınlandı. Oyun, 4 Eylül'de yayınlanacak. Yeni oyunda Armatürü ve sadık arkadaşlarının maceralarına tanık olacağız.

Square Enix, Dragon Quest XI için yeni bir  video yayınladı

Serinin yaratıcısı Yuji Horii, karakter tasarımcısı Akira Toriyama ve besteci Koichi Sugiyama'nın uzun zamandır beklenen rol yapma oyunundan sevindirici haber geldi. Dragon Quest serisinin beklenen oyunu Dragon Quest XI resmi olarak duyuruldu. Oyun için çok fazla beklememize gerek kalmayacak . Dragon Quest XI: The Legend of the luminary adıyla bir de fragmanı yayınlanan oyun  4 Eylül'de oyunseverler ile buluşacak

Dragon Quest XI: resmi olarak duyuruldu, tamamen yeni karakterler, çok detaylı bir dünya, etkilyici bir hikaye vaadiyle oyuncuların karşısına çıkacak olan Dragon Quest XI için  bir de duyuru fragmanı yayınlandı. Yayınlanan duyuru fragmanı oyuncuların heyecanını bir kat daha arttırdı diyebiliriz. Yayınlanan duyuru fragmanını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz. E 3 2018 heyecanı tüm hızıyla devam ediyorYorumlar
MK Okuru
MK Okuru 9.08.2022 08:45
Kalan Karakter : 300 Gönder
E3 2018 Konferansında Square Enix, Dragon Quest XI'yı duyurdu

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×