E3: Fable 2 için demo yayımlanmayacak

Güven Gümüş
Güven Gümüş 25.10.2010 - 15:33
E3: Fable 2 için demo yayımlanmayacak


E3: Fable 2 için demo yayımlanmayacak


Yapımcılığını Lionhead Studios'un yaptığı aksiyon RPG oyunu "Fable 2" için demo yayımlanmayacağı açıklandı. Los Angeles'da devam eden E3 2008 fuarında, Lionhead firmasından Peter Molyneux konuyla ilgili yaptığı açıklamada, " Fable 2 "nin demosunun yayımlamayı düşünmediklerini ve bu kararlarında kesin olduklarını belirtti. Bilindiği üzere Xbox 360 platformuna özel olarak çıkacak oyunun Ekim ayında piyasada olması bekleniyor.

KAYNAK
E3: Fable 2 için demo yayımlanmayacak
videogamer.com

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 20:40
Kalan Karakter : 300 Gönder
E3: Fable 2 için demo yayımlanmayacak

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×