E3 iptal edilecek mi?

Hasan Uğur Nayır
Hasan Uğur Nayır 3.06.2010 - 12:31
E3 iptal edilecek mi?
İngiltere tabanlı MCV sitesi birkaç gün önce E3'teki değişim sinyallerini, haber olarak duyurmuş ve Entertainment Software Association başkanı Doug Lowenstein'nın, bu olayla ilgili bir takım açıklamalarına yer vermişti. Son olarak Gamespot, Next-Gen ve Joystiq sitelerinde çıkan haberlerdeyse, E3 fuarının iptal edilebileceği söyleniyor. Bu iptalin gelecek E3 fuarında veya daha önce yapılabileceği yazılmakta, ancak konu ile ilgili olarak resmi bir açıklama da yapılmadı. 1990'ların başından beri oyun dünyasını bir araya getiren E3 fuarında, son zamanlarda parasal konularda ve maliyeti nedeniyle zorluk çekildiği belirtiliyordu. Bu önemli etkinliğin daha ufak bir şekilde yapılıp devam ettirilmesi de diğer seçenekler arasında bulunuyor. Yinede resmi bir açıklama yapılmadan, E3'ün gidişatı hakkında kesin bir yorum yapılamıyor.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 22.10.2021 10:47
Kalan Karakter : 300 Gönder
E3 iptal edilecek mi?

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×