E3 sonrası beklediğimiz oyunlar ne kadar değişti?

E3 sonrası beklediğimiz oyunlar ne kadar değişti?

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 26.06.2017 - 01:00
Fikrimiz ne kadar değişti?
E3 fuarı öncesi yayınladığımız videolarda en çok merak ettiğimiz ve beklediğimiz üç oyunu listelemiş ve bu oyunları neden beklediğimizi dile getirmiştik. E3 2017 fuarınınson gününde ise bu listemizi bir kez daha güncelledik.

Samsung Galaxy S8+ ile çektiğimiz ve telefonun kamera mikrofon özelliklerini de kalabalık bir ortamda test ettiğimiz bu videomuzda hem fuarı kısaca değerlendiriyor, hem de beklediğimiz oyunların ne kadar değiştiğine değiniyoruz.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 6.03.2021 02:20
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.06.2017 20:04
Sleeping Dogs II'nin hala gizli gizli geliştirilmesini ele alırsak, Asus ZenFone Selfie ile yazdığım bu yorumda, böylesine sır gibi sakladıklarına göre çok fazla, 32 GB değişiklik yapmış olabileceklerini öngörüyorum. Asus ZenFone Selfieli bu yorumdan anlaşılacağı üzere sadece 999 gün sabredeceğiz.
Arcade Fire
Arcade Fire 30.06.2017 22:23
Gerçekten çok itici bir vdeo olmuş, tamam reklam almak ihtiyacınız ama başka türlü yapın şu işleri, izleyemedim valla videoyu. Bu yorumu emektar masa üstü bilgisayarımdan yazdım.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×