EA, 100 kişiyi işten çıkarıyor

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 28.10.2010 - 10:28
Electronic Arts, Canada ve Black Box stüdyolarından 100 kişiyi çıkardı.

Electronic Arts'ın Canada ve Black Box stüdyolarından 100 kişiyi işten çıkardığı belirtiliyor.

İşten çıkarılanların özellikle Skate 3 ve NBA Elite 11 oyununda çalışan kişiler olduğu belirtiliyor. Ayrıca EA Sports Active projesinden de işten çıkarılanlar olduğu söyleniyor.

EA ise tatil döneminin bulunduğu bu çeyrekte, takımların küçülmeye gitmesinin normal olduğunu, daha yetenekli insanların ilerde işe alınacağını söyledi. Bu EA'in aynı dönemde işçi çıkardığı üçüncü sene oluyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 13:30
Kalan Karakter : 300 Gönder
EA, 100 kişiyi işten çıkarıyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×