EA: "Oyunumuzda 1000 tane gereksiz araç yok"

Erkut Köse
Erkut Köse 2.12.2010 - 10:10
Ea'dan sert açıklamalar

Eurogamer'a konuşan NFS:Shift 2'nin baş tasarımcısı Andy Tudor, Gran Turismo 5 ve Forza 3'ü kastederek "Oyunumuzda 1000 tane gereksiz araç olmayacak" dedi. Yaptığı tam açıklama ise şu şekilde:

"Oyunda ne olup ne olmayacağını düşündük ve oyuna 1000 tane gereksiz araç eklemeyeceğiz. Diğer iki oyun da, oyundan çok birer ansiklopedi gibi. Binlerce aracınız ve binlerce pistiniz var ve oyun basitce para kazanıp araç satın almak ve sonra yeniden para kazanıp bi daha araç satın almak ile geçiyor. Bu sanki bir eziyet gibi, pul kolleksiyonu yapmaya benziyor"

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2023 13:28
Kalan Karakter : 300 Gönder
EA: "Oyunumuzda 1000 tane gereksiz araç yok"

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×