EA BF konusunda Activision modeline mi geçiyor?

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 6.12.2013 - 21:02
Ortaya atılan ilginç iddia
NeoGAF kullanıcısı Nirolak, ünlü oyun forumlarında ortaya ilginç bir iddia attı. Nirolak, eldeki bilgileri toplayarak Dead Space'in yapımcısı Visceral'ın 2014'te çıkacak bir Battlefield oyunu üzerine çalıştığını öne sürdü. Yani Nirolak'ın teorisine göre EA BF serisi konusunda Activision modeline geçiş yapıp, iki farklı firmaya senelik çıkışları hedefleyecek. Peki Nirolak'a bu teoriyi yaptıran bilgiler ne? Öncelikle Visceral'ın FPS türü oyunlar için tester arıyor olması ve "yeni nesil bir shooter" üzerinde çalıştıklarını halihazırda biliyor olmamız. Geçtiğimiz aylarda Guerilla'nın patronu ve Halo 4'ün tasarım direktörünü de işe katmıştı Visceral. Bu iki firma da FPS oyunlarıyla öne çıktığından bu da Nirolak'ı şüphelendirmiş. Visceral'ın gerçek silahlarla deneyler yapması, ve "heyecan verici bir IP"; dikkat edin, yeni bir IP ya da Star Wars ile ilgili bir IP değil, sadece "heyecan verici bir IP" üzerinde çalıştığını açıklaması da mührü koyan son iki damga olmuş. Gerçekten de ikna edici bir sav. Bakalım işin aslı ne çıkacak?

EA BF konusunda Activision modeline mi geçiyor?
Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 22.04.2021 18:05
Kalan Karakter : 300 Gönder
EA BF konusunda Activision modeline mi geçiyor?

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×