EA bildirisi

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
EA bildirisi
EA , dünyanın önde gelen interaktif eğlence yazılım şirketi , Elektronik Eğlence Fuarında vitrine koyduğu 23 yeni oyununu piyasaya sürmeye hazırlanıyor. EA spor , aksiyon , macera ve stratejiden oluşan bu güçlü karışımını medyaya tanıtmıştır.

EA , E3 2003’te FIFA Football 2004 , The Lord of the Rings ‘’The Return of the King’’ ve Harry  Potter Quidditch World Cup gibi yeni ve geliştirilmiş oyunlarıyla eğlence ve yazılım sektöründeki rakipsiz yükselişini sürdürüyor. EA oyunları , büyük popülaritesi olan EA SPORTS ve EA SPORTS BIG markalarından ve Hollywood’un  James Bond , Harry Potter  ve Lord of the Rings gibi hasılat rekorları kıran bir çok ünlü filmini oyun haline getiren EA GAMES markalarından oluşur. EA ayrıca , bir numaralı PC oyunu ‘’The Sims’’in yeni çıkan eklenti paketleri ve oyunlarını da oyun severlere sunmaktadır. Tüm bu oyunların yanı sıra , şirketin çıkacak olan ürünlerine Play Station 1-2 konsolları , PC , online ve atari platformlarını da dahil edilmiştir.    

EA dünya stüdyolarının başkanı Don Mattrick’in de dediği gibi bu senenin kazananları video oyun severlerdir. En geniş ve en yeni interaktif eğlence stüdyolarında hazırlanan olağanüstü yeni kurgular , özellikler ve oyunlarla şimdi seçebileceğiniz oyun sayısı çok daha fazla...

John Riccitielo , yönetim kurulu üyesi , EA’ın 2003 vizyonunu ‘’yenilik , kullanım kolaylığı ve güçlülük , işte EA’ın 2003’teki yenilikleri’’ olarak belirtmiştir. Sıkı hayranlarından yeni başlayanlara kadar , herkesi heyecanlandıran hasılat rekorları kıracak oyunlar , yeni bir bakış açısı ve duyguyla , dünyaya tanıtıldı. Bu sene FIFA Football’dan Madden NFL’ ye kadar tüm EA SPORTS oyunları kafa kafaya mücadeleye , turnuvalara ve yarışmalara  imkan sağlamak için online özelliğine sahip olacaktır. Medal of Honor , Lord of the Rings , Harry Potter ve SSX gibi dünyanın en popüler filmlerinin interaktif oyun seçenekleriyle EA , sizi  eğlencenin sınırsız dünyasına davet ediyor. Ayrıca dünyanın en popüler ve eğlenceli oyunlarından SimCity ve The Sims’in ve bu oyunların tüm eklenti paketleri de EA tarafından siz oyun fanatiklerine sunuluyor.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 6.12.2021 09:13
Kalan Karakter : 300 Gönder
EA bildirisi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×