EA, Call of Duty'i geçebilecek mi

Metin Çatalkafa
Metin Çatalkafa 7.12.2010 - 16:01
Emir büyük yerden

Call of Duty serisinin Activision'a kazandırdığı paralar EA'in iştağını kabartmış olmalı. En son çıkan Call of Duty: Black Ops ile rekorları alt üst eden Activision oldukça mutlu ve her yıl bir Call of Duty oyunu yapmaya kararlı.

Electronic Arts CEO'su John Riccitiello, artık Call of Duty'den daha iyi bir oyun yapmaya kararlı ve bunun için çeşitli planları olduğunu söyledi. EA'in 2011 yılı için planlarına bakarsak Crysis 2, Bulletstorm, Battlefield 3 gibi adayları mevcut. Ancak EA esas sürprizini sona saklıyor.

Çünkü belki de Call of Duty oyununu ancak onun orijinal geliştiricileri geçebilir. Bildiğimiz gibi Call of Duty oyunlarının gerçek yapımcıları olan eski Infinity Ward'un üst düzey çalışanları EA çatısı altında Respawn Entertainment'ı kurmuşlardı. Vince Zampella ve Jason West'in (üst resim) başında olduğu Respawn Entertainment, bakalım Call of Duty'i yani kendi oyunlarını geçebilecekler mi? 2011 yılında Call of Duty'nin işi kolay değil.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 24.01.2022 13:28
Kalan Karakter : 300 Gönder
EA, Call of Duty'i geçebilecek mi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×