EA dalga konusu oldu

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 3.06.2010 - 12:31
EA dalga konusu oldu
EA dalga konusu oldu


Geçtiğimiz senenin sonunda kapatılan Pandemic Studios'tan ayrılanların kurduğu Downsized Games, ilk oyunlarıyla eski patronlarını dalga konusu yaptı.

Geliştiricinin ilk oyunu olan BulletTrain, iPhone ve iPod Touch platformlarında yayınlanacak. Oyunun konusuna gelince; evreni büyük şirketler yönetmektedir, bunlardan birisinin ismi de, patronu JR (bir nevi EA CEO'su John Riccitello'nun kısaltması) olan "Elaborate Acquisitions" (yani kısaltma olarak EA) ismindeki bir şirket.

Oyun için herhangi bir tarih belirtilmemiş durumda.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.05.2023 01:54
Kalan Karakter : 300 Gönder
EA dalga konusu oldu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×