EA Games, yeni bombalarıyla 16 Ağustos'ta

Mahmut Saral
Mahmut Saral 7.07.2011 - 08:20
Gamescom heyecanı başlıyor
Önemli oyun firmalarından EA Games, Gamescom'un tam da açılışına denk gelecek bir şekilde, 16 Ağustos'ta toplantı düzenleyeceğini duyurdu. Bu yıl da fuarın önemli isimlerinden olan firma, oyunculara FIFA 12, Mass Effect 3, The Old Republic ve Battlefield 3 gibi oyunlarını gösterecek, bilgi verecek ve hatta oynanabilir demo sürümlerini sunacak.

EA, geçtiğimiz yıl Gamescom'a FIFA 11, Dead Space 2, Need for Speed: Hot Pursuit ve Kinect için yeni Harry Potter oyunuyla katılmış, Mass Effect 2'yi PS3 için duyurmuş ve Dragon Age II'yi ilk kez görücüye çıkarmıştı.

Gamescom 2011, 17 - 21 Ağustos tarihleri arasında Almanya'da düzenlenecek.

EA Games, yeni bombalarıyla 16 Ağustos'ta
Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 6.02.2023 10:16
Kalan Karakter : 300 Gönder
EA Games, yeni bombalarıyla 16 Ağustos'ta

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×