Banner Resmi

EA, Medal of Honor'ın satışlarından memnun

Mahmut Saral
Mahmut Saral 15.10.2010 - 11:23
Kötü notlara ve eleştirilere rağmen
Danger Close ve DICE tarafından geliştirilip, EA Games tarafından dağıtımı üstlenilen FPS oyunu Medal of Honor, PC, PS3 ve X360 için raflarda yerini aldı. Günümüze yakın bir zamanda, Afganistan'daki Tier 1 ekibinin başından geçen heyecanlı operasyonları ekranlarımıza taşıyan yapım, oyun eleştirmenlerince pek beğenilmedi. İnceleme notlarının genel ortalaması olarak 74 puan civarlarında gezinen yapım, satış rakamı olarak ise şimdilik EA Games'i memnun etmiş. Yetkililer, ilk gün satışlarının beklenildiğinden iyi olduğunu belirtiyor. Gamestop'un önemli isimlerinden Bob McKenzie ise, Medal of Honor'ın bu yıl çıkan büyük oyunlardan bir tanesi olacağını düşündüklerini dile getirdi. Bunlar dışında EA Games'den henüz net bir satış rakamı ise, henüz duyurulmadı.

EA, Medal of Honor'ın satışlarından memnun
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 18.01.2022 03:39
Kalan Karakter : 300 Gönder
EA, Medal of Honor'ın satışlarından memnun

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×