EA, Medal of Honor'ın satışlarından memnun

Mahmut Saral
Mahmut Saral 15.10.2010 - 11:23
Kötü notlara ve eleştirilere rağmen
Danger Close ve DICE tarafından geliştirilip, EA Games tarafından dağıtımı üstlenilen FPS oyunu Medal of Honor, PC, PS3 ve X360 için raflarda yerini aldı. Günümüze yakın bir zamanda, Afganistan'daki Tier 1 ekibinin başından geçen heyecanlı operasyonları ekranlarımıza taşıyan yapım, oyun eleştirmenlerince pek beğenilmedi. İnceleme notlarının genel ortalaması olarak 74 puan civarlarında gezinen yapım, satış rakamı olarak ise şimdilik EA Games'i memnun etmiş. Yetkililer, ilk gün satışlarının beklenildiğinden iyi olduğunu belirtiyor. Gamestop'un önemli isimlerinden Bob McKenzie ise, Medal of Honor'ın bu yıl çıkan büyük oyunlardan bir tanesi olacağını düşündüklerini dile getirdi. Bunlar dışında EA Games'den henüz net bir satış rakamı ise, henüz duyurulmadı.

EA, Medal of Honor'ın satışlarından memnun
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2023 13:16
Kalan Karakter : 300 Gönder
EA, Medal of Honor'ın satışlarından memnun

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×