EA: Modern Warfare 2'yi geçemedik

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.06.2010 - 12:31
EA Games, Bad Company 2'yi piy
EA Games, Bad Company 2'yi piyasaya sürerken oldukça iddialıydı. Özellikle Modern Warfare 2'yi alt edeceklerini ve yeni bir lider yaratacaklarını belirtmişti. Ancak öyle olmadı. Bad Company 2, büyük bir başarı elde ederek 5 milyon satış rakamını geride bıraktı. İlk Bad Company'nin 1.5 milyon sattığını düşünürsek bu gayet büyük bir rakamdı, ancak 10 milyonu çoktan geçen Modern Warfare 2 karşısında da bir şansı yoktu.

İnceleme puanlarına baktığımızda da Modern Warfare 2'nin 93.39'a (X360) - 89.10 üstünlüğü bulunuyor. Haftalık olarak yayımlanan Xbox Live oynanış listelerinde de MW2, birinci sırada yer alırken Bad Company 2, Call of Duty 4'ün bile gerisinde.

EA Games, şu zamanda Modern Warfare 2'yi geçemediklerini kabul etti, ancak ilerleyen zamanlarda yapılacak pazar çalışmaları ve planlamalarla liderliğin sağlanabileceği kanaatindeler. Ne diyelim; EA Games bir çok plan yaparken, Activision da boş durmaz herhalde.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.06.2022 06:39
Kalan Karakter : 300 Gönder
EA: Modern Warfare 2'yi geçemedik

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×