EA, Nintendo 3DS'e destek vermeyecek

Tayfun Erkan
Tayfun Erkan 2.07.2014 - 17:38
Artık oyun beklemeyin
Nintendo'nun yegane el konsolu Nintendo 3DS için EA'den resmi bir açıklama geldi. Açıklanan bilgiye göre yapımcı şirket, artık Nintendo 3DS'e hiçbir şekilde destek verilmeyeceğini dile getirdi. Wii U için daha önce oyun çıkarmış olan firma, el konsolunda oyunlarının satılmayacağını düşünerek,  artık Nintendo 3DS'e oyun çıkartılmayacak

Artık bundan sonra ne olur bilemeyiz, fakat EA'nin oyunlarının Nintendo 3DS kullancılarını tatmin edemediğini anlayabiliriz.

EA, Nintendo 3DS'e destek vermeyecek
Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 21:05
Kalan Karakter : 300 Gönder
EA, Nintendo 3DS'e destek vermeyecek

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×