EA: Old Republic bizi 10 yıl götürür

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 8.12.2010 - 16:19
BioWare'in yeni MMO'sundan herkes çok umutlu.
Electronic Arts finans müdürü Eric Brown, Star Wars: The Old Republic adlı MMO oyununun en azından bir on sene boyunca büyük ilgi göreceğini düşündüğünü belirtti.

Brown " Başabaş rekabet ve kârlılık açısından tahminlerimiz yedi rakamlı üye sayılarından oluşmuyor açıkçası. Biz farklı seviyelerde kârlılık getirecek bir MMO'yu çalıştırıp yönetebileceğimizi düşünüyoruz" diyor New York'taki UBS Geleneksel Medya ve İletişim Konferansında konuşurken ve devam ediyor.

EA: Old Republic bizi 10 yıl götürür
"Burada kilit nokta ürünü olabildiğince mükemmelleştirmek. Burada hedeflediğimi uç noktada yüksek kalite içeren bir oyun tecrübesi oluşturmak. Ve bunun önümüzdeki 10 yıl boyunca bize durmadan bir kazanç getireceğini tahmin ediyoruz".

BioWare'in MMO'su 2008 yılında duyurulmuştu ve 2011'in mart ayında piyasaya çıkacağı belirtilmişti. Ancak şu an için firma oyunun önümüzdeki senenin nisan ve aralık ayları arasında bir zamanda çıkacağını söylüyor.

Peki Old Republic'in rakipleri ne durumda derseniz, Lord of the Rings Online dördüncü yaşına bastı, World of Warcraft yedinci yılında ve neredeyse her yıl ayrı bir yenilik yaşıyor, EVE Online ise sekizinci yılında.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 04:10
Kalan Karakter : 300 Gönder
EA: Old Republic bizi 10 yıl götürür

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×