EA oyunlarında yılbaşı sürprizi

EA oyunlarında yılbaşı sürprizi

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 2.12.2013 - 13:42
Aral ve EA’dan yeni yıla özel yepyeni kampanya
Aral’dan EA oyunları için büyük yılbaşı indirimi için geri sayım başladı! Battlefield 4, FIFA 14 ya da Need For Speed Rivals sahibi değilseniz ya da en sevdiklerinize yılın en iddialı oyunlarını hediye etmek istiyorsanız bu indirim tam sizlik. EA’nın en iyi oyunlarına en iyi fiyatlarla sahip olma fırsatını kaçırmayın.

EA oyunlarında yılbaşı sürprizi
Oyunseverlere her formatta her türde binlerce oyun sunan Aral, yeni yıl öncesi tüketicinin yüzünü güldürecek yeni bir kampanya ile yeni yıla merhaba diyor. Aral ve EA işbirliği ile düzenlenen ve oyunseverleri heyecanlandırmaya aday indirim yola çıktı.

En hit ve en iddialı EA oyunları 02 Aralık - 19 Ocak tarihleri arasında AralGame ve tüm prestijli mağazalarda düzenlenecek olan kampanya ile indirimli olarak satın alınabilecek.  

Tüm format kullanıcılarına hitap edecek kampanyada, PC oyunları 99,99 tüm PS3 ve XBOX 360 oyunları ise 139,99 TL’lik fiyat ile tüketicinin beğenisine sunulacak.

-Basın Bülteni
Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 25.11.2020 05:22
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×