EA Sports bağımsız oyunların peşinde

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 29.07.2011 - 09:48
Ama kötü niyetle değil
EA Sports da tıpkı Ea Partners şirketinin EA markası altında yaptığı gibi kendi içerisinde yapılan oyunların haricindeki ev yapımı oyunların dağıtımcılığını da yapmaya niyetleniyor.

EA Sports bağımsız oyunların peşinde
Kıdemli başkan yardımcısı Andrew Wilson verdiği bir röportajda "Artık iOS, Android, Facebook ve tabletlerin bulunduğu bir dünyada yaşıyoruz. Yani şu anda eşsiz bir noktadayız. Çünkü artık 16 yılın ardından dört kafadar garajlarında EA Sports markası altında kolaylıkla varlıklarını sürdürebilecek, sporla alakalı oyun fikirleri üretiyorlar. Dürüst olmak gerekirse biz de onları bu konuda teşvik ediyoruz" dedi.

EA Sports'un çalışanlarına da topluluğa yeni oyunlar ve yeni fikirler üretmesi için teşvik edilmesi gerektiği belirtildi.


Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 6.02.2023 08:22
Kalan Karakter : 300 Gönder
EA Sports bağımsız oyunların peşinde

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×