EA Sports, futbol uzmanlarını arıyor!

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
EA Sports, futbol uzmanlarını arıyor!
“Futbol” kelimesini duyduğunuzda içinizde bir şeyler mi kıpırdanıyor? Hiçbir ayrıntıyı kaçırmayan, keskin gözlere sahip misiniz? Sayılarla oynamak hobilerinizden biri mi? En büyük tutkunuz futbol mu? O zaman bu şans sizin için geliyor!

EA Sports bir kez daha dünyanın dört bir yanından futbol uzmanları arıyor. Tüm zamanların en iyi ve en gerçekçi FIFA oyununu yapmamıza yardım edin...

https://www.eafootballtalentscout.com adresinden başvurun ve camiamıza katılın.

EA Sports tüm başvuruları dikkatle değerlendirecek ve en iyi adaylarla e-mail yoluyla irtibat kuracak. Veri Editörü ve Referans Toplayıcı projeleri için 18 yaşından büyük olmanız gerektiğini unutmayın.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 26.03.2023 15:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
EA Sports, futbol uzmanlarını arıyor!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×