EA Sports MMA'nın demosu 28 Eylül'de

Mahmut Saral
Mahmut Saral 8.09.2010 - 11:56
Güçlü olan kazanır
EA Tiburon tarafından geliştirilip, EA Games tarafından dağıtımı üstlenilen dövüş oyunu EA Sports MMA'nın oynanabilir bir demosu geliyor. EA'den yapılan açıklamaya göre demo, 28 Eylül itibariyle X360 ve PS3 için indirilmeye sunulacak.

EA Sports MMA'nın demosu 28 Eylül'de
Demoda 4 dövüşçü yer alacak. Bunlar: Alistair Overeem, Bobby Lashley, Jason “Mayhem” Miller ve Jake Shields. Aynı zamanda 4 farklı seviye ve tutorial modu da bulunacak.

PS3 ve X360 platformları için geliştirilen yapım, 19 Ekim'de raflarda olacak.
Yorumlar 9
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2023 13:20
Kalan Karakter : 300 Gönder
EA Sports MMA'nın demosu 28 Eylül'de

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×