EA Sports'tan %50 indirim var!

Egecan Deniz
Egecan Deniz 16.04.2011 - 12:41
Gün bugündür oyuncu
Ara sıra EA’dan böyle indirimleri görmek hepimizi sevindiriyor. EA Store’a oyuncuları çekmek için yaptıkları bu indirimler en çok bizlere yarıyor. Bu zamana kadar oyunları oynamayanlar için çok güzel bir zaman. Sadece bu hafta sonu için yapılan EA Sport % 50 indirimlerinden yararlanmak için hiç vakit kaybetmeyin.

EA Sports'tan %50 indirim var!
Birkaç gün öncesine kadar Fifa 2012 haber ve resimlerinin duyurulması ile oyunculara daha çok heyecanlandıran EA elindeki oyun stoklarını indirimler ile satıyor. EA Store’da dikkat çeken oyunlar şöyle: NHL 09, FIFA Manager 11, FIFA 09, FIFA 10, FIFA 11
Yorumlar 10
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2023 18:05
Kalan Karakter : 300 Gönder
EA Sports'tan %50 indirim var!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×