EA Sports'u bırakıp Liverpool'un başına geçiyor!

EA Sports'u bırakıp Liverpool'un başına geçiyor!
Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 28.02.2017 - 09:22
Oyun dünyasından Liverpool CEO'luğuna..
oyun dünyası ile ya da spor oyunları ile içli dışlıysanız eminim Peter Moore ismini bir kez dahi olsa duymuşsunuzdur. kariyerinde Sega, microsoft gibi firmalarda çalışan ve 10 yıldır Electronic Arts çatısı altında EA Sport'ın tepe ismi görevini üstlenen Peter Moore'dan oldukça ilginç bir haber geldi.

EA Sports dışında firmanın eSpor tarafıyla da ilgilenen Peter Moore'un EA Games'tan ayrılacağı ve Liverpool futbol klübünün başına geçeceği açıklandı. liverpool'da CEO görevi yapacak olan Peter Moore, mevcut görevini ise Haziran ayı itibari ile bırakacak.

EA Sports'u bırakıp Liverpool'un başına geçiyor!
Tutukulu çalışmanın Electronic Arts'ta herkes için esas olduğunu belirten EA Ceo'su Andrew Wilson "Bu tutku sabah kalkıp bizi olağanüstü şeyler yapmaya yönlendirir. Eğer Peter Moore ile tanıştıysanız Liverpool'a oldukça tutkulu bir şekilde bağlı olduğunu da bilirsiniz. Hayalini takip ederek Liverpool'da Ceo görevini üstlenen Peter Moore'u tebrik ediyoruz." açıklamasında bulunmuş.

Açıkçası FIFA serisi ile bu kadar süre içli dışlı olan ve belli ki öncesinde de hem futbola hem de Liverpool'a gönülden bağlı olan Peter Moore, bu yeni görevinde de başarılı olacaktır. Oyunlarda geçirdiği zamanı ve bu tutkusunu göz önüne aldığımızda Liverpool için iyi bir yetenek avcısı da olabilir. Tabi tüm bu detayları bize zaman gösterecek.
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2020 09:44
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.02.2017 17:20
O tutkulu personele 1 ay maaşı yatmasın görelim tutkularını. Gerçek tutkulu iş para karşılığı yapılmaz, tıpkı mozart,picasso'nun eserleri gibidir tutkulu iş.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir