EA, The Sims 3 Pets ile tazıları ortalığa salıyor

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 7.06.2011 - 16:22
Ev ve el konsolları ile PC/Mac’te ilk kez tamamen kontrol edilebilir evcil hayvanlar sunuyor
İnsanların en iyi arkadaşları, artık Sim’inizin de en iyi arkadaşı olacak. Electronic Arts Inc.’ten, EA Play Label bugün The Sims 3’ü yaratan başarılı stüdyonun en yeni oyunu olan The Sims 3 Pets’i duyurdu. Oyun Xbox 360 video oyun ve eğlence sistemi, PlayStation3 bilgisayar eğlence sistemi, Nintendo 3DS için tek başına, PC/Mac bilgisayar sistemleri için ise genişleme paketi olarak sunulacak. Oyuncular The Sims 3 Pets’te istedikleri role bürünebilecekler: müthiş bir evcil hayvan barınağı yaratan bir inşaat ustası, şehirdeki gizemleri çözen bir araştırmacı, yalnız bir Sim ve bir ev dolusu kediye sahip bir deneyci veya kendisini Sim’leri ve evcil hayvanları yoluyla ifade eden bir hikaye anlatıcısı.

EA, The Sims 3 Pets ile tazıları ortalığa salıyor
The Sims 3 Pets serinin tarihindeki en büyük yeniliklerden birini getirdiğinin altını çizen The Sims Studio Genel Müdürü Scott Evans, “The Sims 3’ün en iyi yanlarını alıyor ve  oyuncu deneyimini evcil hayvanların eklenmesiyle daha da derinleştiriyor.  Oyuncular ilk kez evcil hayvanlarını kontrol edebilecek ve hayatı onların gözlerinden görebilecekler” diye konuştu.

Oyuncular yaratıcılığın dizginlerini ellerine alacak ve anlatmak istedikleri hikayeleri ister kızlarla tanışmak için köpeğini parka götüren bekar bir erkek, ister bir suç patronu ve kötü kedisi yoluyla bizzat yaşayacaklar. Tüm platformlarda sunulacak olan The Sims 3 Pets oyuncuları Avustralya Shepherd ve Maine Coon gibi yüzlerce farklı kedi ve köpek türü yaratabilecek, özelleştirebilecek ve kontrol edebilecekler, melez yavrular yaratabilecek ve bunları arkadaşlarıyla paylaşarak yeni ve heyecan verici türler elde edebilecekler. Her platform oyunculara keşfedilecek yeni bir dünya sunacak; oyuncular Xbox 360 ve PlayStation 3 versiyonlarında şehirdeki gizemleri çözerek başarılar açacak, Nintendo 3DS’te yeni arsalar açacak, PC/Mac versiyonunda evcil hayvanlarını gezintiye çıkararak köpek parklarında, kedi ormanlarında ve hatta at çiftliklerinde diğer Sim’lerle tanışıp randevulaşabilecekler. The Sims 3 Pets ile oyuncular kendilerine evcil hayvanlarıyla birlikte bir hayat kuracak, kontrol edecek ve oynayacaklar.

Xbox 360 deneyimine özel olarak The Sims tarihinde ilk kez Kinect sahibi olan oyuncular evcil hayvanlarını ve Sim’lerini sesli komutlarla kontrol edebilecek, Sim’lerine romantik olmasını veya köpeğe yemek vermesini söyleyebilecekler.

EA, The Sims 3 Pets ile tazıları ortalığa salıyor
Nintendo 3DS için The Sims 3 Pets cihazdaki dahili adım-sayarı kullanarak oyuncuların gerçek hayattaki hareketlerini takip edecek. Oyuncular ne kadar fazla yürürlerse o kadar çok Karma Puanı kazanacaklar ve bunları kötülük veya iyilik yapmak için kullanabilecekler. Nintendo 3DS StreetPass işlevi sayesinde oyuncular yakın çevredeki diğer The Sims 3 Pets sahiplerine evcil hayvan hediye edebilecekler.

2009’un en çok satan PC oyunu The Sims 3’ün PC/Mac için yeni genişleme paketi olan The Sims 3 Pets oyunculara atlar yaratma ve onlarla oynama imkanı da verecek. Oyuncular atlarını şehirlerinde gezmek için kullanabilecek, yarışlar veya engelli parkurlar gibi aktivitelere katılmak üzere eğitebilecekler.

Oyuncular ister en yeni türleri yaratmayı, ister kedi veya köpekleriyle yaramazlık yapmayı tercih etsinler; The Sims 3 Pets onlara mükemmel bir evcil hayvan yaratmak için gereken tüm araçları sunacak. Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo 3DS ve PC/Mac için The Sims 3 Pets, The Sims Studio tarafından geliştirilmiştir.

- Basın Bülteni
Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 18.08.2022 00:45
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.07.2015 13:11
ya nası köpek yavrusu yapılır ben bunun için girdim bu siteye hayvanlarda romantik de yok ki naapsınlar öpüşçem diye burunlarını birbirinr mi deydirsinler:D:D:D
Kalan Karakter : 300 Gönder
EA, The Sims 3 Pets ile tazıları ortalığa salıyor

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×