EA, The Sims 4 The Work'ü duyurdu!

Tayfun Erkan
Tayfun Erkan 6.02.2015 - 13:39
The Sims 4’ün ilk genişleme paketinde, üç dinamik kariyeri keşfedin.
EA ve Maxis bugün The Sims™ 4 Get to Work Genişleme Paketinin PC ve Mac için geliştirilmekte olduğunu duyurdu. The Sims 4’ün bu ilk genişleme paketinde oyuncular üç yeni seçenek sayesinde Sim’lerin kariyerleri üzerinde aktif kontrol sahibi olacaklar. Oyuncular ayrıca kendi perakende işlerini açıp yöneterek Sim’leri için yeni bir kariyere de karar verebilecekler.

The Sims 4 Get to Work’te oyuncular Doktor olarak hayat kurtarabilecek ve çocuk doğurtabilecek, Bilimadamı olarak çılgın icatlar yapıp yeni eşyalar yaratabilecek veya Detektif olarak suç mahallerini inceleyip, büyük davaları çözebilecekler.

EA, The Sims 4 The Work'ü duyurdu!
Girişimci ruha sahip oyuncular kendi işlerini yaratmak, özelleştirme ve yönetmek için bir dükkan açabilecekler. The Sims 4 Get to Work oyunculara pastanelerden butiklere, fotoğraf stüdyolarından sanat galerine istedikleri tarz dükkan açarak kendilerinin patronu olma ve bir Simolyoner olma yoluna baş koyma imkanı verecek.

The Sims 4 Get to Work ayrıca yeni mekanlar,  yetenekler ve saatler sürecek eğlenceli yeni oynanış şekilleri de ekleyecek.


The Sims 4 Get to Work PC için 2015 Nisan ayında piyasada olacak.

-Basın Bülteni

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 25.09.2022 00:54
Kalan Karakter : 300 Gönder
EA, The Sims 4 The Work'ü duyurdu!

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×