East Front'dan yeni detaylar

Hasan Uğur Nayır
Hasan Uğur Nayır 3.06.2010 - 12:31
East Front'dan yeni detaylar
East Front alternatif bir 2. Dünya savaşı senaryosunu konu alıyor. Alman bilim adamları paranormal deneyler yapmaktadır, bunun sonucunda ortaya süper askerler çıkar. Naziler bu projeleri ile savaşı kendi lehlerine çevirebilirler. Bizde bu deneylere maruz kalmış, ama direniş gösteren Karl Stoltz adında bir karakteri yönetiyoruz. Karl "Time Shield" adında bir yeteneğe sahip, bu özelliği ile belli bir alandaki zamanı durdurabiliyor. Yanan alevler veya hareket eden düşmanlar bir anda donup kalıyor. Oyun içinde rakiplerimizi alternatif yollar ile öldüreceğiz. Firma East Front'da Co - Op modununda olacağını ve Multiplayer üzerinde de çalıştıklarını söyledi. Kreed'in grafik motorunun geliştirilmiş bir versiyonu yapımda kullanılıyor. Oyunun çıkış tarihi ise halen belli değil.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 5.08.2021 07:36
Kalan Karakter : 300 Gönder
East Front'dan yeni detaylar

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×