eBay'de en çok PS4 gidiyor

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 23.12.2013 - 21:48
Stok az, çare açık arttırma
Online müzayede sitesi eBay kuşkusuz oyun alışverişi söz konusu olduğunda önemli bir durak noktası. Bunu biz Türkiye'li oyuncular olarak eBay'in ülkemizdeki şubesi Gittigidiyor'dan çıkarabiliriz. O yüzden bu siteden yapılan konsol satışları da; ikinci el oldukları için rakamlar babında bir şey söylemeseler de, dikkate değer bir veri olarak göze çarpıyorlar. Lafı çok uzattık değil mi? O zaman direkt rakamlara geçelim. eBay'de kullanıcılar toplam 65 bin PS4 satmışlar. Xbox One'ın satışları ise 33 bin civarında. Oran neredeyse ikiye bir gördüğünüz gibi. Peki sebebi ne? İkinci el satışlarına baktığımız için açık ve net: PS4'ün stoğu şu sıralar rakibine kıyasla daha az. İnsanlar Xbox One'ı bulabiliyorlar ki eBay'e başvurmak durumunda hissetmiyorlar. Yeni yılla gelecek olan stok takviyesi, rakamları değiştirecek mi bunu göreceğiz.

eBay'de en çok PS4 gidiyor
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 19.04.2021 03:20
Kalan Karakter : 300 Gönder
eBay'de en çok PS4 gidiyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×