Echo of Soul Phoenix 2.0 güncellemesi ile geliyor

Echo of Soul Phoenix 2.0 güncellemesi ile geliyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 7.12.2017 - 11:05
Echo of Soul, merakla beklenen güncellemesini duyurdu.

MMORPG oyunu Echo of Soul, merakla beklenen güncellemesini duyurdu. 2017 Haziran ayında oyuncularıyla buluşan EOS'un Phoenix 2.0 güncellemesi 20 Aralık 2017 tarihinde yapılacak bakımla beraber çıkacak.

Yepyeni Bir Deneyimle… Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda!

Yeni raidler, yeni zindanlar, 80’e yükseltilen seviye sınırı ve tabii ki merakla beklenen yeni sınıf Şövalye güncellemenin göze çarpan en büyük unsurları. Oyuncularının isteklerini de değerlendiren TAM Game, gelen talepler doğrultusunda oyuna katkısı olacak birçok yeniliği Phoenix 2.0’la birlikte oyuna ekleyecek. Karakterler arası denge unsurları, seviye atlama kolaylığı, daha geniş ekipman seçeneği, yepyeni etkinlikler ve fonksiyonel eşyalar listenin başını çekiyor.

Ayrıca birbirinden güzel etkinliklerle güncellemenin gelişini kutlayacak EOS hem yeni hem de mevcut oyuncularına sürprizler hazırlamış. Sadece oyun içinde değil sosyal medya ve farklı online platformlarda da yapılacak bu etkinliklerin detaylarını ilerleyen günlerde paylaşacak TAM Game Ekibi kendini hatırlatmaya ve sürprizler yapmaya devam edecek.

Yeniliklerden haberdar olmak için bizleri takipte kalmayı unutmayın ve halihazırda EOS evrenine dalmayı düşünüyorsanız da sizleri https://eos.tamgame.com/ adresine alalım.

Basın Bülteni

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 3.03.2021 01:32
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.12.2017 11:30
oynuyorum ve beğeniyorum
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×