1/2

ECTS 2002'deyiz

Murat Oktay
Murat Oktay 3.06.2010 - 12:31
Avrupa'nın en büyük oyun fuarı yaklaşıyor ve Türkiye'den sadece Merlin'in Kazanı orada olacak?

Merlin’in Kazanı, ECTS 2002 ve EA Play’de

Yıllarca sadece E3 diyerek, burnumuzun dibinde ki fuarları görmezlikten geldik. Merlin olarak yine bir ilki gerçekleştiriyoruz. Avrupa’nın en büyük oyun fuarı olan, ECTS 2002’yi sizler için izleyeceğiz. E3 fuarının Avrupa bacağı olarak geçen fuara, bu sene tam 186 firma katılıyor. (Tam listesini yazımızın ikinci sayfasında bulabilirsiniz.) 2000'in üzerinde basın kuruluşu olarak izlenecek fuara, Merlin'in Kazanı olarak üç yazarımız ile izleyeceğiz. Fuar, 29-31 Ağustos tarihleri arasında, İngiltere’nin başkenti Londra/Earls Court’ta yapılacak. 

ECTS 2002'deyiz

Fuar bu sene, Sony- Playstation 2 üzerine yoğunlaşmış durumda. Oyun ve donanım üreticilerinin yanısıra bizim gibi dünyanın pekçok yerinden katılacak olan basın kuruluşlarının temsilcilerinin buluşma noktası olan fuar, ticari ve son kullanıcı sunumları olmak üzere iki ayrı bölümden oluşuyor. Merlin'in Kazanı, ticari bölüme Türkiye’den davet edilen tek oyun sitesi.

Ayrıca fuar süresince Electronic Arts’ın EA Play isimli bir sunumu gerçekleşecek. Bu sunum tamamı ile fuar etkinliğinin dışında olacak. EA’nın sadece profesyonellere yönelik düzenleyeceği bu toplantıda önümüzdeki günlerde çıkacak oyunlarının tanıtımı yapılacak. Aynı zamanda katılımcılar bu oyunları test etme şansı bulacak. Buna Türkiye’den sadece Merlin'in Kazanı katılıyor. Toplantıda gösterilecek oyunlardan bazıları :

FIFA 2003, TY, Sim City, Harry Potter, James Bond, Lord of the Rings, C&C Generals, NFS Hot Pursuit 2, The Sims On-Line, NHL, Shox, NBA 2003, Tiger Woods, Knock out Kings, SSX Tricky, Freedom Battle for Liberty Island, Simpsons, Aliens, Disney Golf, Bionicle, Drome Racers, Dead to Right, Mace Griffin, Galidor, Pac Man, Anno 1503, Battlefield 1942, MOH : Team Assault ve Frontline, Sims-PS2

Görüldüğü üzere en az fuar kadar ilgimizi çekecek bir diğer toplantıya daha katılacağız.
Fuar hakkında daha detaylı bilgi almak için https://www.ects.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×