eFootball Championship 2022'ye Galatasaray katılıyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 28.05.2022 - 01:52
Konami, eFootball Championship 2022’nin takvimini ve katılacak kulüpleri açıkladı. Türkiye'den Galatasaray da takımlar arasında yer alıyor.

eFootball 2022 her ne kadar toparlanma sürecinde olsa da planlanan turnuvalar yapılmaya devam ediliyor. Konami yaptığı açıklama ile eFootball Championship 2022’nin takvimini ve katılacak kulüplerin listesini paylaştı. Listede Türkiye'den Galatasaray da bu takımlar arasında yer alıyor. Takım listesi ve yapılan açıklama şu şekilde;

eFootball Championship 2022'ye takvimi açıklandı

KONAMI bugün itibarıyla eFootball™ Championship 2022’nin takvimini ve katılacak kulüpleri açıkladı. Yarışma, eFootball Championship Pro ve eFootball Championship Open olmak üzere iki farklı turnuvadan oluşuyor. 

eFootball™ Championship Pro 

eFootball™ Championship Pro, Avrupa'nın en iyi sekiz kulübünün profesyonel espor takımlarını üç haftalık bir karşılaşmada karşı karşıya getiriyor. Bu yılki turnuvada yarışan kulüpler FC Barcelona, Manchester United, FC Bayern München, Arsenal, Celtic FC, AS Monaco, AS Roma ve Galatasaray olacak.

Programın ayrıntıları şöyle: 

  • 4 Haziran Cumartesi: Kura çekimi 
  • 11 – 12 Haziran Cumartesi & Pazar – Grup Aşaması 1 & 2 
  • 18 – 19 Haziran Cumartesi & Pazar: Grup Aşaması 3 & 4 
  • 25 Haziran Cumartesi: Çeyrek Final & Yarı Final  
  • 26 Haziran Pazar: Üçüncülük Maçı & Final 


eFootball Championship 2022'ye Galatasaray katılıyor

KONAMI, turnuvayı eFootball™ sosyal medya kanallarında canlı olarak yayınlayacak ve bu sırada, maçları canlı izleyenlerin oyuna girerken oyun içi hediyeler kazanabilecekleri bir de kampanya gerçekleşecek.

eFootball™ Championship Pro ayrıca, turnuvaya katılan kulüpler tarafından yürütülen ve taraftarların maç sonuçları geldikçe kulüp hediyeleri kazanabilecekleri, bir dizi kampanyaya da ev sahipliği yapacak.

eFootball™ Championship Pro sırasında yürütülen çeşitli kampanyalar hakkında daha fazla bilgi için kulüplerin resmî duyurularına ve eFootball™ 2022 ile ilgili oyun içi haberlere göz atabilirsiniz.

eFootball™ Championship Open 

eFootball™ Championship Open, dünyanın dört bir yanından eFootball™ 2022 kullanıcılarının PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X|S, Xbox ONE ve Steam®   dahil olmak üzere bir dizi platformdan girip rekabet edebileceği herkese açık bir yarışma.

Bu yıl, eFootball™ Championship Open'ın Dünya Finalleri’nde katılımcılar hem iOS hem de Android cihazlar üzerinden mobilde de rekabet edebilecekler!

eFootball Championship 2022'ye Galatasaray katılıyor

Şampiyona Takvimi şu şekilde: 

  • 27 Haziran Pazartesi – 3 Temmuz Pazar: 1. Round  
  • 8 Temmuz Cuma – 11 Temmuz Pazartesi: 2. Round 
  • 30 Temmuz Cumartesi – 31 Temmuz Pazar: 3. Round 
  • 13 Ağustos Cumartesi – 14 Ağustos Pazar: Dünya Finalleri 

“Rüya Takım (“Dream Team”) Hakkında

"Rüya Takımı” (Dream Team"), kullanıcıların oyuncularla ve menajerlerle sözleşme imzalayarak, oyun içi öğelerden (ör. maçlarda kazandıkları GP’ler) faydalanarak ve dünyanın her yerinden kullanıcılarla kapışarak kendi orijinal takımlarını kurmalarına yarayan yepyeni bir oyun modu. Kullanıcılar ayrıca oyuncularını bireysel oyun tarzlarına uyacak şekilde geliştirebilir ve güçlendirebilir ve ayrıca oyuncularla sözleşme imzalayıp geliştirerek takımlarını organize edebilir. 

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 29.06.2022 15:30
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.05.2022 13:28
İnsanlar bu çöpe zaman harcıyor üstüne para falan harcıyorlar inanamıyorum
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.05.2022 12:12
gözler artık milletin tabiriyle pes 23'te umarız konami 22 faciasını göz önünde bulundurup 23'le normale döner ve unreal engine 5 motorunu bu sefer bizi kandırmayarak kullanarak şaheser bir futbol şöleni sunar
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.05.2022 10:46
Bu oyunu oynayan kaldı mı ? Oynayan varsa da müthiş bir sabır var sanırım bünyelerinde.
Kalan Karakter : 300 Gönder
eFootball Championship 2022'ye Galatasaray katılıyor

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×