eFootball PES 2021 mobil sürümü 400 milyondan fazla indirildi

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 7.04.2021 - 14:53
Konami yaptığı açıklama ile eFootball PES 2021 mobil sürümünin 400 milyondan fazla oyuncu tarafından indirildiğini duyurdu.

eFootball PES 2021 mobil sürümü için oldukça iddialı bir açıklama geldi ve oyunun 400 milyondan fazla kullanıcı tarafından indirildiği açıklandı. Konami ayrıca oyunun bu büyük başarısını kutlamak için bir dizi etkinlik de duyurdu. Anlaşılan Japonya'da Pachinko oyunları ile en karlı dönemini geçiren Konami, batı pazarında ise mobil platformda byük bir başarı yakalamış durumda. Firmanın konuyla ilgili yaptığı açıklama şu şekilde;

Konami, eFootball PES 2021 mobil sürümü ile büyük başarı yakaladı

eFootball PES 2021 mobil sürümü 400 milyondan fazla indirildi

Konami Digital Entertainment, B.V. yaptığı bir açıklamayla eFootball PES 2021 mobil oyununun iOS ve Android platformlarında 400 milyondan fazla kez indirildiğini duyurdu. eFootball PES marka elçisi Lionel Messi, bu başarıyı bugün (7 Nisan) saat 14.00’da resmi PES Twitter hesabından yayınlanacak bir röportajla kutlayacak.

Bu röportaj aynı zamanda sosyal medyadan #MessiChallenge etiketiyle düzenlenecek bir etkinliğe de temel oluşturacak. Oyuncuların Messi’yle ilgili soruları cevaplayacağı etkinliğe 40 binden fazla kişinin katılması durumundaysa KONAMI, katılımcılara Lionel Messi’nin yer aldığı yepyeni bir Unutulmaz An Serisi (Iconic Moments Messi) hediye edecek. Katılımcılara yardımcı olmak için soru-cevap etkinliğiyle ilgili bazı ipuçları gün içerisinde paylaşılacak.

eFootball PES 2021’i ücretsiz olarak iOS ve Android cihazlar için indirebilirsiniz.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 16.04.2021 15:07
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.04.2021 19:57
Çok yakında herkes Konami'den pes 22 oynanış vidyosu bekliyo pes 13 tarzında gelirmi bilinmez ama umarız ona yakın bişey olur yeni nesil konsollar maalesef grafikleri gerçeğe yine yaklaştırmadı bu yüzden oyunlardan bişey beklemeyin bilerek animasyon dünyasının ötesine geçmek istemiyolar kekliyolar..
Kalan Karakter : 300 Gönder
eFootball PES 2021 mobil sürümü 400 milyondan fazla indirildi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×