Efsane geri dönüyor: Mafia 2!!!

Güven Gümüş
Güven Gümüş 12.07.2010 - 17:02
Efsane geri dönüyor: Mafia 2!!!

Efsane geri dönüyor: Mafia 2!!!

Yıllardır bu haberi yazmayı bekliyordum ve şu an bu haberi yazmaktan büyük sevinç ve mutluluk duyuyorum. 2002 yılında oyun dünyasına bomba gibi düşen ve efsaneler arasına kendine yer edinen Mafia'nın devamının geleceği belirtildi. Alman
Efsane geri dönüyor: Mafia 2!!!
USK sitesi, Take Two firmasının Mafia 2 için çalışmalara başladığını ve Almanya'da yapılacak Liepzig oyun fuarında bu duyuruyu resmiyete dökeceğini yazdı.

Bir güzel haber daha; Liepzig fuarında Mafia 2'nin ilk tanıtım videosun da yerini alacağı yönünde... Bu bilginin doğruluğunu ise USK sitesinin Liepzig fuarında yayınlanacak oyunların videoları için ayırmış olduğu sayfasında
Efsane geri dönüyor: Mafia 2!!!
Mafia 2'ye de yer vermesinden anlıyoruz...Kesin resmiyet kazanmasa da Mafia 2'nin PC, PlayStation 3 ve Xbox 360 için piyasada olacağı belirtiliyor. Artık yapmamız gereken tek şey, gelecek hafta yapılacak duyuruyu sabırsızlıkla beklemek. Evet efsane geri dönüyor...

KAYNAK
Efsane geri dönüyor: Mafia 2!!!
worthplaying.com


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 23.03.2023 23:54
Kalan Karakter : 300 Gönder
Efsane geri dönüyor: Mafia 2!!!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×