Efsane kaleci Gianluigi Buffon, oyun dünyasına transfer oluyor

Efsane kaleci Gianluigi Buffon, oyun dünyasına transfer oluyor

Hürkan Çalışkan
Hürkan Çalışkan 4.05.2018 - 18:16
Maçlardan sonra dünyayı kurtarma zamanı geldi.

File bekçisi Gianluigi Buffon, World of Tanks’ta yer almaya hazırlanıyor. Bilmeyenler için özetleyecek olursak Gianluigi Buffon, yıllarca İtalya milli takımı ve Juventus takımı için file bekçiliği yapmış, artık efsane olarak adlandırılan İtalya doğumlu bir kaleci. Futbol kariyeri oldukça başarılı geçen Buffon, 17 yıl içerisinde Juventus için 500’den fazla maça çıktı. Geçtiğimiz ay, Juventus takımı çeyrek finalde mağlup olarak Şampiyonlar Ligi’ne veda etti.

Gianluigi Buffon tank şoförü oluyor

Dünya Kupası sonrasında futbolu bırakacağını belirten 40 yaşındaki Buffon, sevenlerine bir sürpriz yaparak oldukça farklı şekilde tekrar karşımıza çıktı. Tank savaşlarına milyonlarca oyuncuyu misafir eden World of Tanks ile anlaşma sağlayan ünlü file bekçisi, oyun içerisinde tank komutanı olmaya hazırlanıyor. Tabii ki bu anlaşma sadece Buffon’un oyunda yer almasından ibaret değil. Görülmemiş bir oto-yükleyici mekaniği olduğu öne sürülen 11 yeni Italyan tankı da oyna dahil olacak. Hafif zırhlı ve kompakt olarak nitelendirilen tanklar düşmanı daire içine alarak savunmasız hale getirebiliyor.

Yeni güncelleme ile tank komutanı olmaya hazırlanan Buffon’lu tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 26.01.2021 00:18
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.05.2018 12:51
Şampiyonlar ligini alamayınca yazık garibim buralara düştü
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×