Efsane MMORPG Knight Online'ın gizli güncellemesi açıklandı

Furkan Güler
Furkan Güler 17.01.2019 - 13:16
Kınayt Online, hayat offline.

İlk olarak global anlamda daha sonrasındaysa ülkemizde bir fenomen haline gelen MMORPG oyunu Knight Online'ın gizli güncellemesi belli oldu. Günlerdir oyuna gelecek olan güncelleme hakkında reklam çalışmaları yapan, ancak güncellemeyi bir sürpriz gibi saklayan yapımcılar, güncellemenin ana odağını bugün açıkladı.

Knight Online'ın yeni güncellemesi belli oldu

Yayınlanan yeni videoya göre artık Knight Online oyuncuları, karakterlerine kendi yüzlerini aktarabilecek. Hali hazırda video oyunlarda yıllardır kullanılan bu teknolojinin Knight Online'a da gelmesi oldukça hoş. Diğer bir yandan karakter oluşturma ekranında pek fazla özelleştirme seçeneği sunamayan Knight Online'ın, bu özelliği sayesinde karakterler arasında bulunan çeşitliliğe yükselteceği kesin.

Tüm bunların yanında bu özellikle beraber oyuna iki yeni sunucu da eklenecek. Oyuncu sayısını yükselten yapıma eklenen yeni sunucularla birlikte, oyuna eski oyuncuların çekilmesi bekleniyor. Geçtiğimiz yıllardan bu yana oyuncu düşüşü yaşadığını tahmin ettiğimiz yapım, son yıllarda yeni oyuncular da kazandı. Bir dönemin gençliği arasında oynayanı etkisi altına alan ve bağımlı hale getiren Knight Online'ı hala oynamaya devam ediyorsanız, yeni güncelleme hakkında fikrinizi belirtmeyi unutmayın!

Yorumlar 27
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2023 12:42
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.09.2019 00:15
black desert online boyutunda değil ama en azından 2020 yılına gelinmiş küçük bir teknoloji güncellemesi bekliyorduk . oyunun anasnı sikti bizim türkler aq bi siki de elinize yüzünüze bulaştırmayın yancı geldiniz yancı gidiyorsunuz . grafikler nedir ya aq yaprak kımıldamıyor oyunda yok hersey bütün
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.01.2019 14:02
iyi güzelde remastered bir grafik güncellemesi yapsaydı daha makbule geçer belki biz eski ko cular dönebilirdik belkide..
Kalan Karakter : 300 Gönder
borriz53
borriz53 22.01.2019 21:46
bir zamanların efsanesi demek daha doğru olur KO için. WoW ise yaşayan efsanedir. ancak WoW'da son dönemlerini yaşıyor bence. daha doğrusu MMORPG'ler artık eskisi gibi popüler değiller. Battleroyale WoW modu olursa ancak o zaman kurtarır belki :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.01.2019 10:01
Black desert online varken kınaytmış wowmuş bunlar hikaye
MK Okuru
MK Okuru 22.01.2019 12:20
knight tamamda Wowa hikaye demen senin nasıl bir oyuncu oldugunu gösteriyor Wow gelmiş geçmiş en iyi MMO ve o tahtı bırak sallandıryamayı sadece 1 milyon oyuncusu olsa başka bir mmo nun öperim o şirketin elini
MK Okuru
MK Okuru 22.01.2019 04:05
Wow derken besmele çek bence
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.01.2019 09:51
Ko oynayan kitle gercekten mmo tatmamistir quest sistemi yok tamamen farm odakli bi oyundu ben cok az denemistim o siralarda ultima online oynuyodum ve gercekten ultima mmoydu simdi biri cikip dicek ne alaka uo da farm suan hala aktif bi osi yi denesinler de rpg gorsunler
MK Okuru
MK Okuru 21.01.2019 16:34
adamlar rpg ne bilmiyorlarki :D knight online mmo dünyasının bağcıları gibidir,kekoların para yatırdığı,tek dertleri eşya alıp satayım yada p2win yapıp herkesi keseyim kafasında çoluk çocuk oyunu bile değil,anca tımarhanedeki deliler oynar
Kalan Karakter : 300 Gönder
Efsane MMORPG Knight Online'ın gizli güncellemesi belli oldu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×