Efsane oyunda Tam 20 yıl sonra ortaya çıkan gerçek

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 14.06.2019 - 16:51
Büyük gizem açığa çıktı

Yayınlanmasının üzerinden tam 20 geçen Shenmue'da yeni bir dövüş tekniği keşfedildi. Shenmue fan sitesi olan  PhantomRiverStone'da, Shenmue hayranı nullpo aldı kullanıcı oyunda yeni bir dövüş tekniği keşfettiğini duyurdu. Onlarca yıldır milyonlarca kez oynana oyunda yeni bir teknik keşfedilmiş olması Shenmue hayranları arasında heyecan yarattı. "Shin Söryüken" adlı Street Figher oyunlarına adeta gönderme yapan aparkat yumruk ile rakibi tek darbede indirebiliyorsunuz. Yayınlanan oynanış videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz. 

Tam 20 yıl sonra Shenmue'da yeni bir dövüş tekniği keşfedildi

Street Fighter'daki "Dragon Punch" hareketinin bire bir kopyası olan bu yeni tekniği bir Shenmue hayranı oyunun kodlarından bulup çıkartmış. Bakalım önümüzdeki günlerde Shenmu yeni sürprizlerle karşımıza çıkacak mı. Oyunun geliştiricisi Yu Suzuki'nin stüdyosu YS NET Kasım ayında Shenmue 3'ü yayınlamaya hazırlanıyor. Shenmue 3'ün hikayesine aşağıdan göz atabilirsiniz. 

"Babasının ölümünün intikamını almaya kararlı 18 yaşındaki Japon dövüş sanatçısı Ryo Hazuki olarak oynayın. Epik Shenmue serisinin bu üçüncü kısmında Ryo, babasının katilinin çok istediği bir eser olan Phoenix Aynası'nın ardındaki gizemi çözmek istemektedir. Bu serüveni onu Çin kırsalında, heyecanla dolu güzel doğal bölgelerin yoğun bir temsilini içeren yerlere götürüyor. Ryo'nun macerası onu şehirlerden ve dağ köylerinden geçiriyor ve buralarda eğitimini ilerletiyor, kumarda şansını deniyor, rekabetçi oyunlar oynuyor ve yarı zamanlı işlerde çalışırken Phoenix Aynası'nın ardındaki gerçeği keşfetmeye çalışıyor."

Yorumlar 9
MK Okuru
MK Okuru 23.01.2022 00:22
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.06.2019 07:19
Bildiğin PR çalışması bu..
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.06.2019 19:09
Yazar tam troll. Haberlere koyduğu fotolar efsane.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.06.2019 03:55
İşi yazı yazmak olan birinin google translate’ten birebir çeviriyi direkt kopyalaması da ne biliyim?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.06.2019 23:20
Çok ilginç. Bazı oyunların hala bize güzel süprizler sunması harika.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Efsane oyunda Tam 20 yıl sonra ortaya çıkan gerçek

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×