Efsanevi Yakuza Kazuma Kiryu, Super Monkey Ball'a dahil oluyor

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu 18.08.2021 - 17:54
Efsanevi Yakuza serisinin en ünlü karakterlerinden bir tanesi olan Kazuma Kiryu, Super Monkey Ball oyununa dahil oluyor.

Ünlü Yakuza serisinin efsanevi karakteri Dojima'nın Ejderhası Kazuma Kiryu, SEGA'nın Super Monkey Ball Banana Mania oyununa dahil oluyor. SEGA'nın Ryu Ga Gotoku Studio ekibi tarafından geliştirilmekte olan yapım, oldukça keyifli vakitler geçirebileceğiniz bir platform oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Zaman zaman çeşitli oyunlara uyarlaması yapılan Kazuma Kiryu'yu uzun zaman sonra ilk defa bu tarz bir uyarlamada göreceğiz.

Efsanevi Yakuza Kazuma Kiryu, Super Monkey Ball'a dahil oluyor

Yakuza serisinin vazgeçilmez karakterlerinden bir tanesi olan Kiryu, oyuna tamamen ücretsiz bir şekilde eklenecek ve normal oynayış yoluyla açılabilecek. Oyuncuların Kiryu ile hamster oyuncağına benzeyen bir topun içerisinde platformdan platforma atlaması her ne kadar kulağa ilginç geliyor olsa da, SEGA'nın 5 Ekim 2021'de çıkacak olan oyunu ile bu senaryo gerçekleşecek.

Efsanevi Yakuza Kazuma Kiryu, Super Monkey Ball'a dahil oluyor

Yakuza serisinin yapımcısı olan Ryu Ga Gotoku Studio tarafından geliştirilmekte olan oyun; Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, Steam, Xbox One ve Xbox Series S|X için 5 Ekim 2021'de çıkacak. Ülkemizde Steam tarafında 260 TL, Xbox ve PlayStation tarafındaysa 285 TL fiyat etiketine sahip olan Super Monkey Ball Banana Mania'nın Kazuma Kiryu için hazırlanmış olan videosuna buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 25.09.2021 07:07
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.08.2021 12:46
Reyizin kıymetini kimse bilemedi...
Kalan Karakter : 300 Gönder
Efsanevi Yakuza Kazuma Kiryu, Super Monkey Ball'a dahil oluyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×