Eğer Star Wars'ı Charlie Chaplin çekseydi?

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 16.02.2011 - 17:22
İşte o zaman böyle olurdu
"I am your father Luke! Don't make me destroy you!"

Bu ve bunun gibi klasikleşmiş cümlelerin kaynağı olan milyonların hatta milyarların sevgilisi Star Wars filminden bir sahne karşımızda şimdi. Zamanının teknolojisini en üst düzeyde kullanması ile de kendisine hayran bırakan filmin bir an için çok da teknolojik olmadığını bir düşünsenize mesela aşağıdaki gibi. Ya da film George Lucas'ın değil de yıllar önce Chaplin'in aklına gelseydi mesela?

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2023 17:29
Kalan Karakter : 300 Gönder
Eğer Star Wars'ı Charlie Chaplin çekseydi?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×