Eidos Montrael imzalı Guardians of the Galaxy oyunu duyuruldu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 13.06.2021 - 22:33
Eidos Montrael tarafından uzun süredir geliştirilen oyun sonunda ortaya çıktı ve Guardians of the Galaxy oyunu resmi olarak duyuruldu

Square Enix E3 2021 sunumu büyük bir duyuru ile başladı ve Guardians of the Galaxy oyunu resmi olarak duyuruldu. Daha önce Marel çizgi romanlarında da çalışan önemli isimler ile iş birliğine gidilen bu projenin kendine has bir hikayesi olacağını da belirtelim. Yani bir film uyarlaması değil, tamamen çizgi romanlardan uyarlanan bir yapım olacak. Tabi oyunda daha önce çizgi roman serilerinde karşımıza çıkan birçok karaktere ve olaya da yer verilecek.

Guardians of the Galaxy oyunu 26 Ekim 2021'de çıkacak

Öncelikle oyunun çıkış tarihi 26 Ekim 2021 olarak açıklandı. Aksiyon ve RPG dinamiklerini bir araya getirecek olan oyunda seçimlerimizin de çok önemli olacağı ve hem görevlerimizi hem de hikayenin gidişatını değiştireceği belirtilmiş. Oyun boyunca farklı gezegenlere gidecek ve seriden aşina olduğumuz şekilde görevlerimizi yerine getirmeye çalışacağız.

Oyunda Peter Quill yani Star Lord karakterini kontrol etsek de ekibin diğer üyeleri de doğal olarak sürekli yanımızda olacaklar. Tabi zaman zaman yollarımız görevleri gerçekleştirebilmek için ayrılacak. Hatta bu ayrılığın nasıl olacağına da oyunun tanıtım fragmanında yer verilmiş. Drax'ın Roket Rakun'u fırlattığı yer gerçekten de komik olmuş. Zaten serinin o espirili yapısının oyuna yansıtıldığını da görüyoruz. Sürekli birbiri ile didişen ekip her şeye rağmen aksiyon anlarında birlikte hareket edecekler.

Oyun PC dışında yeni nesil konsollara ve PS4, Xbox One platformlarına da geliyor. Seviye atlama gibi özelliklere de sahip olan ve müzikleri ile kanımızı kaynatan Guardians of the Galaxy'nin oynanış videosu ise şu şekilde;

Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 2.02.2023 18:45
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.06.2021 11:07
İzlerken yoruldum.
Kalan Karakter : 300 Gönder
System32
System32 16.06.2021 17:06
ben anlamıyorum ürün senin ürünün film senin filmin MARVEL ! Neden şu modellemeleri filmdeki oyuncu yüzleriyle aynı şekilde modellemiyorsunuz ? Avengers'da derslerini almadılar galiba...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.06.2021 12:50
Güzele benzemiyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.06.2021 08:41
Görünüşlerine pek alışamasamda oynanışta ruhu tam yakalayabilmiş bence. Umarım film skinleri gelir. Ben alırım.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.06.2021 00:59
Avengers ın farklı skinli hali boş ve zatıf oynanış akıllanmadılar hala
Kalan Karakter : 300 Gönder
Eidos Montrael imzalı Guardians of the Galaxy oyunu duyuruldu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×