Eidos'dan Fresh Games için web sitesi

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Eidos'dan Fresh Games için web sitesi
Eidos firması yayınlayacağı Fresh Games'in çeşitli oyunlarını gösteren bir web sitesi hazırladı. Sitede PS2 için piyasalarda olacak olan Fresh Games'in çeşitli oyunlarından screenshot'lar, trailer'lar ve oyunlar hakkında bilgiler yeralıyor. Şimdilik ön planda olan oyunlar ise Mad Maestro ve Mr Moskeeto. Oyunların bu ilkbahar aylarında piyasalardaki yerlerini alması bekleniyor, web sitesine girmek için tıklayın...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.02.2023 10:21
Kalan Karakter : 300 Gönder
Eidos'dan Fresh Games için web sitesi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×