Eko Software’dan deliKANLI bir oyun, KAAN: Barbarian's Blade

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Eko Software’dan deliKANLI bir oyun, KAAN: Barbarian's Blade
Eko Software tarafından geliştirilen Kaan: Barbarian's Blade’ in oynanabilir demosu yayınlandı. Yapımcı şirketin tanımıyla tam bir “kesme&biçme aksiyonu” türünde olan oyunda, yaşadığı dünyayı Orb belasından kurtarmayı amaçlayan fakir ama yağız genç barbar Kaan’ ı 3. kişi gözüyle yöneteceğiz. Yayınlanan bu demoda,  gerçek oyundan alınma 2 bölümlük bir kısımda (ne yazık ki toplam 6 dk.lık oynama süresi varmış.) orb kasaplığı yapmak mümkün. Demo Fransızca hazırlanmış ancak olay genelde adam kesme ve akabinde lıkır lıkır kan içme olduğundan sonuçta bu ufak ayrıntı fazlaca kafanızı ağrıtmaz. Aranızda “yok abi ben demoyla filan yetinemem.” diyenler varsa onlara bir de iyi haberimiz var. Oyun gelecek ay The Adventure Company tarafından PC ve PS2 versiyonlarında çıkarılıyormuş. Oyunun ne tür ruh hastası özelliklere sahip olduğunu öğrenmek isteyenler şuraya:

http://www.gamershell.com/news_BKaanBDemo.shtml
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2021 06:49
Kalan Karakter : 300 Gönder
Eko Software’dan deliKANLI bir oyun, KAAN: Barbarian's Blade

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×