El Matador ile tanışın

Aykut Göker
Aykut Göker 3.06.2010 - 12:31
El Matador ile tanışın
Bilindiği üzere bu yıl çıkması planlanan El Matador, yapımcılar tarafından geçtiğimiz aylarda 2006 yılının 2. çeyreğine ertelenmişti. 3. şahış görünümlü taktiksel aksiyon türündeki oyunun, 12 adet yeni ekran görüntüleri yayınlandı.

Grafikleri gayet başarılı bulunan yapımın bir diğer artısı da konusu. Öyle ki hikayede kardeşimiz sayesinde “DEA” denilen bir kuruluşla bağlantılarımız oluyor. Çünkü kardeşimiz DEA örgütünün bir elemanı. Hayat hem siz hemde kardeşiniz için belli bir doğrultuda ilerlerken, NarcoMafia adı verilen bir örgüt, kardeşimizi öldürüyor! Bu durumun üzüntüsü içerisindeyken, kardeşimizin cenazesinde ilginç bir teklif alıyoruz. DEA’nın elamanları yanımıza gelip, bizden kardeşimizin yarım kalan işini bitirmemizi istiyor. Bunu kabul etmemiz halinde ise hem NarcoMafia hemde NarcoMafia için çalışan, Sicarios isimli bir başka grubun hedefi haline geliyoruz. Böylelikle bir yandan görevlerimizi tamamlarken, diğer yandan kardeşimizin katilleri ile karşı karşıya kalıyoruz...

Oyunun resmi internet adresi: www.elmatador.netYorumlar
MK Okuru
MK Okuru 16.05.2021 05:09
Kalan Karakter : 300 Gönder
El Matador ile tanışın

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×