Elden Ring Evreni Genişliyor

Tunay Şahin 6.02.2024 - 15:10
From Software'in Elden Ring evreni, Shadow of the Erdtree DLC'si ve Tencent kaynaklı yeni bir mobil oyun ile genişliyor. Yeni oyun ve DLC hakkında son gelişmeler burada.

From Software'in başyapıtı Elden Ring, Shadow of the Erdtree adlı yeni bir DLC'nin yanı sıra, seriden bağımsız yeni bir oyunla evrenini genişletiyor. Steam güncellemeleri ve Tencent kaynakları, bu heyecan verici gelişmeleri doğruluyor.

Elden Ring Evreni Genişliyor: Yeni Oyun ve DLC Gelişmeleri

Steam'de yapılan son güncellemeler, Elden Ring'in DLC'si Shadow of the Erdtree'nin duyurusunun ve yayınlanmasının yakın olduğunu gösteriyor. Ancak, From Software'in sadece bir DLC üzerinde çalışmadığı, Shadow of the Erdtree'den tamamen farklı yeni bir Elden Ring oyununun da geliştirilmekte olduğu ortaya çıktı. Tencent'in Elden Ring oyunu yapma haklarını satın aldığı ve Genshin Impact'ten esinlenerek tasarlanan bir prototip üzerinde çalışıldığı belirtiliyor.

Elden Ring Evreni Genişliyor: Yeni Oyun ve DLC Gelişmeleri

Steam Güncellemelerindeki İpuçları

Elden Ring geliştiricisi From Software, "dev_debug" ve "dev_release" içeren geliştirme dallarına "DLC" etiketli dosyalar ekleyerek, Shadow of the Erdtree'nin lansman sürecinin devam ettiğine dair ipuçları verdi. Bu güncellemeler, DLC'nin çıkış tarihinin beklenenden daha yakın olabileceğini işaret ediyor.

Mobil Cihazlar İçin Yeni Elden Ring Oyunu

Reuters'in Tencent içindeki isimsiz kaynaklara dayandırdığı bilgilere göre, mobil cihazlar için geliştirilen yeni bir Elden Ring oyunu söz konusu. Tencent'in 2022'de Elden Ring'in lisans haklarını satın aldığı ve mobil oyunun, oynaması ücretsiz olacak şekilde Genshin Impact'ten ilham alınarak tasarlandığı belirtiliyor. Mobil oyunun, Elden Ring evrenine yeni bir boyut getirmesi ve uygulama içi satın alımlara sahip olması bekleniyor.

Elden Ring, mobil cihazlara uyarlanan tanınmış seriler arasına katılıyor. Bethesda'nın yeni bir Elder Scrolls mobil oyununu duyurması ve Civilization serisinin de mobil platformlarda yer alması gibi, Elden Ring de bu trende dahil oluyor.

Elden Ring'in genişleyen evreni, hem PC hem de mobil platformlarda oyunculara yeni maceralar vaat ediyor. Shadow of the Erdtree DLC'si ve mobil cihazlar için geliştirilen yeni oyun, Elden Ring hayranlarını heyecanlandıran gelişmeler arasında yer alıyor.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 28.02.2024 19:18
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.02.2024 16:35
dlc'de farklı ne sunacaklar oyuncularının 150 200 kere ölmekle övündüğü yeni yaratıklar ve bosslar mı ?
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.02.2024 16:25
Site de sıkıntı mı var acaba ? Brave den ana ekranda kayıtlı olan m.k browser hatası veriyor bilginiz var mı?

--------------

Benzer sıkıntıları sabah biz de yaşadık ama şu an normal görünüyor.
Kalan Karakter: 300 Gönder
Elden Ring Evreni Genişliyor
İlginizi Çekebilir